تبلیغات
یَوْمُ الْقِیَامَة،روز رستاخیز(فرجام شناسی)

                    یَوْمُ الْقِیَامَة،روز رستاخیز(فرجام شناسی)

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً.

خدایا روزها ولحظه ها درپی هم می گذرد وزمانی به خود می آییم که به آخرخط رسیده ایم،خدایا اگر من بنده بدی هستم تودنیای خوبی ومهربانی هستی،من به امیدتو روزها را به شب وشبها رابه روزمی رسانم، هرآندم که به یاد تو می افتم آرامشی در وجودم حکم فرما می شودوندایی درون قلبم فریادبرمی آوردکه خداوندتبارک وتعالی هیچ کس را ناامید از درگاهش نمی راند، خدا وندا ، از تو راحتی وآرامش در هنگام مرگ وعفو وبخشش در وقت حساب را می طلبم. (الهم عجّل لولیک الفرج)التماس دعا


ما گوشه نشینان غم فاطمه هستیم
                          محتاج عطا و کرم فاطمه هستیم
یک عمر چو شمع گر بسوزیم کم است
                          دلسوخته عمر کم فاطمه هستیم

امام باقر(ع) فرموده اند:دررو  قیامت حضرت فاطمه زهرا(س)کنار درب دوزخ می ایستد وبا حالت مناجات رو به سوی خداوند متعال می کند وعرضه می دارد: بار خدایا،آقای من،تونام مرافاطمه نهادی وبه مهر خویش،من و دوستانم را از آتش دوزخ امان دادی. خداوندا،وعده تو حق است وتو در انجام وعدهایت تخلف نمی ورزی.
از سوی خداوند متعال ندا می رسد که : ای فاطمه، راست گفتی من نام تورا فاطمه گذاشتم و تو ودوستانت وفرزندانت، که ولایت تو و امامان از نسل تو را پذیرفته باشند،از آتش دوزخ امان داده ام.تودرست می گویی. وعده من حق است ومن خلاف وعده نمی کنم.
خداوندا ما را از دوستاران واقعی خاندان عصمت وطهارت وبه ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) قرار بده. الهی آمین
http://s2.picofile.com/file/7363013117/07.jpg
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 توسط علیرضا کمرکی فراهانی


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
لوگوی دوستان

یَوْمُ الْقِیَامَة،روز رستاخیز

كد تقویم

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

حب العباس
شور حسین(علیه السلام)
Cool Text: Logo and Graphics Generator